Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Metoda Naturhouse

Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego Klienta i reedukacja żywieniowa. Spersonalizowana dieta, wzbogacona o odpowiednio dobrane suplementy i przyprawiona szczyptą wytrwałości i motywacji to recepta na oczekiwane efekty. A wszystko pod czujnym okiem dietetyka, który w każdym momencie służy pomocą i wsparciem.

Jak osiągnąć cel? Bazując na 3 filarach:
1. Regularne cotygodniowe wizyty u dietetyka
Podczas pierwszego spotkania dietetyczka dokonuje szczegółowych pomiarów antropometrycznych. Kontrola poziomu tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, ale również stanu emocjonalnego Klienta, jest niezbędna podczas całego procesu odchudzania. Kontrolne wizyty w trybie cotygodniowym, służą temu, aby osoby zmagające się z dodatkowymi kilogramami mogły podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, ale także zasygnalizować najdrobniejszy, pojawiający się problem. Powalają też utrzymać niezmienny poziom motywacji, a to jak wiemy jest połową sukcesu.

2. Zbilansowana dieta
Pełnowartościowa, odpowiednio zbilansowana, ale również prosta i smaczna. Opracowana pod kątem indywidualnych uwarunkowań, uwzględniająca gusta smakowe Klienta i jego tryb życia. Idąca w parze z dietą reedukacja żywieniowa ma na celu stałe zmiany nawyków żywieniowych i wyeliminowanie powszechnie popełnianych błędów.

3. Naturalna suplementacja
Jest nieodłącznym elementem kuracji. Oparte na naturalnych składnikach produkty najwyższej klasy, pomagają uzyskać nie tylko lepsze efekty, ale poprawiają nasz wygląd, a co za tym idzie, ogólne samopoczucie. Z szerokiej gamy blisko stu produktów, specjaliści na podstawie wyników pomiarów antropometrycznych dobierają najbardziej odpowiedni, dopasowany suplement. Na podstawie analizy potrzeb i preferencji Klienta, wybieramy spośród fiolek, kapsułek, syropów, produktów instant czy naparów, z których każdy ma swoiste zastosowania i właściwości.

Zobacz, jak wygląda wizyta w Naturhouse:

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb.

Skorzystaj z okazji i umów się na bezpłatną konsultację dietetyczną, dzwoniąc pod numer 86 218 11 11 lub 512 595 771, bądź odwiedź nas bezpośrednio w punkcie Naturhouse ul. Mazowiecka 1/11 w Łomży.

e-mail: lomza.mazowiecka@naturhouse-polska.com

Odwiedź naszą stronę i zapisz się na wizytę online:
http://www.naturhouse-polska.pl/

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę