Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Modernizacja stadionu w Łomży

21 milionów złotych taką kwotę zapisali łomżyńscy radni w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym przy pozycji modernizacja stadionu miejskiego. Poprawkę do planu wprowadzono wczoraj. Kwota wynika z kosztorysu jaki właśnie został sporządzony do przygotowanego pod koniec ubiegłego roku planu modernizacji stadionu przy ulicy Zjazd w Łomży. Plan modernizacji obejmuje m.in. przebudowę płyty głównej i bocznej boiska piłkarskiego, budowę budynku obsługi zawodów, wykonanie urządzeń lekkoatletycznych i budowę kortów tenisowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Jak podkreśla wiceprezydent do spraw miejskich inwestycji Marcin Sroczyński nie wiadomo czy wszystkie prace będą zrealizowane - chodzi np. o profesjonalne oświetlenie murawy boiska – zależy to od pieniędzy z zewnątrz które miasto chce pozyskać. W głównej mierze władze Łomży modernizację stadionu chcą sfinansować z dotacji ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, ale także z pieniędzy z Totalizatora Sportowego. Wnioski o dofinansowanie łomżyńskiej inwestycji mają być złożone niebawem.
Po zmodernizowaniu stadionu będzie spełniał on wymagania obiektu piłkarskiego, umożliwiającego rozgrywki na poziomie II ligi. Ale prace zostaną zakończone najwcześniej pod koniec 2006 roku. Gdyby ŁKS Łomża wcześniej wszedł do II ligi działacze sportowi są przekonani, że obecny stadion do tych rozgrywek zostanie dopuszczony warunkowo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę