Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Miesiąc aresztu za „bombę” w Nowogrodzie

Na miesiąc Sąd Rejonowy w Łomży tymczasowo aresztował 59-letniego mieszkańca Nowogrodu, który w sobotę wywołał alarm bombowy w tej miejscowości. Mężczyzna telefonicznie poinformował policję, że na klatce schodowej bloku powiesił granat. Ewakuowano około stu osób z dwóch bloków. Dopiero po kilku godzinach, po sprawdzeniu przez pirotechnika okazało się, że to nie jest granat ani inne niebezpieczne urządzenie. Policjanci szybko zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu, który był pijany.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży badania 59-letniego mieszkańca Nowogrodu, który w sobotę powiadomił o rzekomym ładunku wykazało, że był nietrzeźwy – miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany noc z soboty na niedzielę spędził w policyjnym areszcie. W niedziele mężczyzna usłyszał zarzuty: fałszywego zawiadomienia o nieistniejącym zagrożeniu dla życia i zdrowia mieszkańców bloku oraz kierowania gróźb karalnych wobec innych osób. Dziś rano został doprowadzony do Sąd Rejonowego w Łomży, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres miesiąca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę