Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Bomba” w Nowogrodzie

Ewakuowano mieszkańców dwóch sąsiednich bloków przy ul. Miastkowskiej w Nowogrodzie. W sumie to ok. 100 osób. Wcześniej, około godziny 9.30, mężczyzna zadzwonił na policję w Łomży z informacją, że na klatce bloku powiesił granat. Dopiero po kilku godzinach , po sprawdzeniu przez pirotechnika okazało się, że to nie jest granat ani inne niebezpieczne urządzenie.

- Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce faktycznie zauważyli pakunek wiszący na klatce schodowej - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.
Ewakuowano mieszkańców bloku, zabezpieczono miejsce i wezwano specjalistów od rozwiązywania tego typy problemów.

Zgłaszający informację o granacie 60-latek z Nowogrodu został natychmiast zatrzymany przez policję. To mieszkaniec tego bloku. 

O zdarzeniu poinformowano także wójta Nowogrodu i miejscowe centrum zarządzania kryzysowego, by na czas akcji zapewnić mieszkańcom schronienie.

- Po sprawdzeniu przez policyjnego pirotechnika okazało się, że to nie był granat ani inne niebezpieczne urządzenie - poinformowada po godzinie 14 . Śleszyńska. - Zakończono też czynności - nie ujawniono żadnych substancji wybuchowych i niebezpiecznych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę