Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Zablokowana droga nr 61 na odcinku Grajewo - Augustów

Do rana może być zablokowana droga krajowa nr 61 na odcinku Grajewo - Augustów. W pobliżu Rajgrodu doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.

Jeden to cysterna, drugi służył do przewozu drewna. W wyniku wypadku nikt nie został ranny, ale na drodze jest bardzo duża plama ropy. Do wypadku doszło przed godziną 15.00, ale usuwanie oleju napędowego potrwa jeszcze kilka godzin. 

W związku z tym policja kieruje samochody na objazdy. Kierowcy, którzy jadą z Warszawy albo Łomży do Augustowa, powinni od razu wybrać drogę przez Białystok. Kierowcy, którzy jadą z Grajewa mogą wybrać drogę przez Ełk.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę