Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wkrótce rozpocznie się odbudowa bloku, który spłonął w Szczuczynie

Za rok ma być odbudowany blok mieszkalny, który spłonął w listopadzie w Szczuczynie. Jak mówi burmistrz miasta, Artur Kuczyński zakończona jest już procedura odzyskania pieniędzy od ubezpieczyciela, gotowy jest też projekt.

Powstanie zupełnie nowy budynek, w którym będzie 12 mieszkań. Budowa będzie kosztowała milion złotych. Połowa tych pieniędzy to odszkodowanie, reszta będzie pochodziła z budżetu miasta. Do czasu zakończenia prac mieszkańcy ze spalonego bloku będą zakwaterowani w lokalach zastępczych lub u najbliższej rodziny. 

Do nowego bloku wprowadzi się 9 rodzin, które straciły w pożarze dach nad głową. Będą też 3 wolne mieszkania. Wyższy będzie również ich standard, inna - bezpieczniejsza będzie także instalacja centralnego ogrzewania.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę