Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Komorowski wrócił do sejmiku

Główne zdjęcie
Marek Komorowski

Marek Komorowski z Zambrowa objął w piątek mandat radnego sejmiku województwa podlaskiego. Komorowski, który był kandydatem z listy PiS, objął mandat zwolniony przez Agnieszkę Muzyk, która w związku z przyjęciem od początku roku stanowiska zastępcy prezydenta Łomży musiała zrezygnować z miejsca w samorządzie województwa.

Marek Adam Komorowski (56 lat) jest radcą prawnym. W latach 1990-1998 pełnił funkcję dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Wojewódzkiego w Łomży, a w latach 1998-2002 starosty zambrowskiego. Od 2006 roku był wybierany na radnego sejmiku wojewódzkiego podlaskiego. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych był trzeci na liście PiS-u zdobywając 3556 głosów. Mandat w sejmiku przegrał z Agnieszka Muzyk, która z piątego miejsca zdobyła 4048 głosów poparcia. Po złożeniu przez nią rezygnacji w związku z objęciem funkcji zastępcy prezydenta Łomży, 15 stycznia Komisarz Wyborczy w Białystoku wygasił jej mandat radnej sejmiku, po czym 19 stycznia wydał postanowienie o wstąpieniu na to miejsce Marka Komorowskiego. Dziś złożył on ślubowanie oficjalnie obejmując – już po raz czwarty – mandat radnego sejmiku województwa podlaskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę