Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Firmy inwestują

Z najnowszego opracowania Urzędu Statystycznego w Białymstoku wynika, że działające w województwie podlaskim firmy w 2004 roku na inwestycje przeznaczyły ponad 820 mln zł. To o ponad 26% więcej niż rok wcześniej. Inwestują przede wszystkim firmy prywatne. Ponad 2/3 tej kwoty pochodzi właśnie od nich. Z danych statystycznych wynika także, że znacznie – o około ¼ wzrosły nakłady na budynki i lokale jak i nakłady inwestycyjne.


W 2004 roku działające na terenie podlaskiego firmy na budowę i zakup lokali wydały niemal 300 mln zł. W sumie rozpoczęto realizację 1145 nowych inwestycji – to 280 więcej niż rok wcześniej.

Jedyny wskaźnik jaki w minionym roku spadł to ten opisujący wydatki na zakup używanych środków trwałych. Na ten cel wydano o 7 mln mniej niż w 2003 roku.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę