Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Młodzi łomżanie zagrali w Giżycku

Główne zdjęcie
Antek Śmiechowski i Wiktor Kisiel

Dwójka łomżyńskich 9-letnich tenisistów - Antoni Śmiechowski i Wiktor Kisiel wzięła w udział w turnieju tenisowym organizowanym przez Akademię Tenisa Ziemnego Active w Giżycku. Obaj zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując odpowiednio drugie i czwarte miejsce.

Do zawodów, które odbyły się według zasad programu Tenis 10 zgłosili się młodzi zawodnicy z Mikołajek, Kętrzyna, Wilkas i Łomży.
- Po debiutanckim turnieju w Kętrzynie chłopcy byli bardzo zmotywowani do pracy treningowej i chętni na kolejne wyjazdy. Niestety w naszym województwie brakuje tego typu imprez i jesteśmy zmuszeni wyjeżdżać poza jego granice - mówi Krzysztof Chełstowski, pod okiem którego chłopcy ćwiczą już od ponad dwóch lat - Obrany przez nas kierunek warmińsko-mazurski jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Zarówno turniej w Kętrzynie jak i ten w Giżycku były bardzo dobrze zorganizowane, a moi podopieczni mogą tam rywalizować z rówieśnikami grającymi na podobnym lub nieco wyższym poziomie, co jest niezbędne dla podnoszenia swoich umiejętności.
Po całodziennej rywalizacji na drugim miejscu turniej zakończył Antoni Śmiechowski, ustępując tylko rok starszemu Piotrowi Andruszkiewiczowi z Wilkas. Dwa oczka niżej uplasował się Wiktor Kisiel - Po raz drugi chłopaki pokazali niezwykłe zaangażowanie i odporność psychiczną. Zarówno Antek jaki Wiktor nie bali się prowadzić gry i mimo, że popełniali jeszcze sporo błędów, to wielokrotnie nagradzani byli przez publiczność brawami za dobrze rozegrane akcje ofensywne - podkreśla opiekun łomżyńskich tenisistów - Dla mnie jako trenera zawody w Giżycku to też bardzo dobry materiał do analizy. Najważniejsze jest jednak, że chłopaki wrócili do domów zadowoleni, uśmiechnięci i już w drodze powrotnej pytali kiedy pojedziemy na kolejny turniej.

is


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę