Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Ferie z Bursztynową!

Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci do wzięcia udziału w super zajęciach w Galerii Bursztynowej! Połączymy edukację z rozrywką. W sobotę 24 stycznia Bursztynek zaprasza na zajęcia języka angielskiego. Dzieci będą miały okazję poćwiczyć język angielski w nowoczesnym oraz kreatywnym otoczeniu. Szkoła YES zapewni dzieciom niecodzienną przygodę podczas aktywnej nauki języka przy wykorzystaniu mat edukacyjnych Play Me & Learn, ciekawych gier oraz tablicy interaktywnej.

Dzieci będą miały również możliwość wzięcia udziału w kreatywnych zajęciach plastycznych polegających na zdobieniu drewnianych form techniką decoupage. Pracownia ZARE przygotowała ciekawe warsztaty  wykonywania  biżuterii z różnych materiałów. Będzie to świetna okazja aby dzieci stworzyły swoje własne i niepowtarzalne dzieła, które  będą mogły zabrać do domu. Ponadto sklepy Toy Planet oraz Blueberry ufundowały ciekawe nagrody w różnych konkursach które będą zachęcały dzieci do aktywności.   Miłośników szalonej zabawy zapraszamy w niedzielę na zajęcia Zumby. Profesjonalne instruktorki zabiorą dzieci w piękny świat tańca przy energicznej muzyce. Zapraszamy również mamusie z pociechami. Wspólnie spędzimy zdrowo i aktywnie czas!

Bursztynek oraz Dobra Wróżka będą zachęcać dzieci do aktywnego udziału w zajęciach w sobotę od 11:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 14:00 do 17:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma Dyplom Bursztynka. Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.

www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę