Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Podwójne morderstwo i samobójstwo

Syn zabił rodziców, po czym sam powiesił się – tak według łomżyńskich śledczych wyglądał przebieg tragicznych wydarzeń do których doszło w Zagrobach pod Łomżą. Rodzinna tragedia rozegrała się w sobotę wieczorem, ciała mających po 87 lat rodziców 59-letniego ich syna w niedzielne popołudnie w ziemiance nieopodal domu znalazła córka, która przyjechała z wizytą.

- Syn popełnił samobójstwo, natomiast rodzice zostali zabici przez uduszenie za pomocą pętli wisielczej – tak mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, na podstawie przeprowadzonej w poniedziałek sekcji zwłok. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że to syn najpierw zabił rodziców, a później sam powiesił się.

Przypomnijmy ciała 87 lat małżonków znajdowały się powieszone w pierwszym pomieszczeniu ziemianki, ich 59-letni syn powieszony był w drugim pomieszczeniu. Prokuratorzy już wcześniej mówili, że nie ma śladów wskazujących aby w zdarzenie zaangażowane były osoby trzecie.

Mieszkańcy wsi wstrząśnięci tragedią mówią, że była to bardzo spokojna rodzina, ale 59-letni syn – jak to określają „był nie bardzo mądry”. Także prokurator Kudyba mówi, że uchodził on „za wiejskiego dziwaka”. Mężczyzna prawdopodobnie nie był leczony. Być może to było przyczyną tej rodzinnej tragedii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę