Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Zastępca wójta w Piątnicy

Główne zdjęcie
Zbigniew Piotrowski

Zbigniew Piotrowski, doktor nauk ekonomicznych, objął funkcję zastępcy wójta w Piątnicy. To nowe stanowisko w urzędzie utworzone po wygraniu wyborów przez wójta Krzysztofa Kozickiego. Zastępca wójta w Piątnicy nadzoruje pracę Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Terenowej oraz nadzoruje pracę Ośrodka Pomocy Społecznej, Zespołem Obsługi Szkół i wszystkich gminnych szkół.

47-letni Zbigniew Piotrowski był prezesem Agencji Rozwoju Regionalnego w Łomży, prezesem  Łomżyńskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych, rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży, a ostatnio – do końca 2014 roku - dyrektorem Sądu Rejonowego w Zambrowie.
Piotrowski z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych (ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski) o specjalności rynki i instytucje finansowe.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę