Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zastępcę od prezydenta różni... 158 zł

Główne zdjęcie
Andrzej Garlicki i Agnieszka Muzyk wiceprezydenci Łomży

Wynagrodzenie obu zastępców prezydenta Łomży: Agnieszki Muzyk i Andrzeja Garlickiego, którzy rozpoczęli urzędowanie w ratuszu w styczniu, będzie wynosiło prawie 11 tysięcy złotych (brutto). Niewiele więcej – raptem o 158 złotych – zarabia prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Pobory prezydenta Chrzanowskiego po burzliwej dyskusji w połowie grudnia ustalili miejscy radni. Wynagrodzenia zastępców prezydenta to już kompetencja prezydenta. Powszechnie spotykaną w kraju zasadą jest, że swoim podwładnym pryncypał płaci mniej niż sam zarabia. I tak też jest w Łomży. Agnieszka Muzyk i Andrzej Galicki pracę zaczęli w styczniu, więc póki co pensji jeszcze nie otrzymali, ale wiadomo ile będą zarabiać.
- Wynagrodzenie obu zastępców Prezydenta Miasta będzie wynosiło prawie 11 tys. zł brutto – przekazuje Łukasz Czech z ratusza.
„Prawie” 11 tys zł, bo dokładnie 10964 zł brutto.  
- Pensja zastępców prezydenta miasta składa się z czterech składników: wynagrodzenia zasadniczego, dodatku funkcyjnego, dodatku za wieloletnią wysługę lat oraz dodatku specjalnego - podaje Czech.
Przypomnijmy, że prezydent Chrzanowski z racji młodego wieku i nie otrzymuje dodatku stażowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę