Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura sprawdza kilku Czeczenów, którzy mieszkali w podlaskich ośrodkach

Prokuratura sprawdza, czy Czeczeni, którzy w przeszłości przebywali w ośrodkach dla cudzoziemców w Czerwonym Borze i Łomży, walczą po stronie Państwa Islamskiego - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio Białystok. Kilka osób narodowości czeczeńskiej, które uzyskały azyl w Polsce i mieszkały w ośrodkach dla uchodźców w województwie podlaskim, może mieć związek z Państwem Islamskim.

Jak poinformował w czwartek (16.01) po posiedzeniu ds. służb specjalnych poseł Marek Biernacki z PO, w szeregach Islamistów walczy od 6 do 8 obywateli polskich. Część z nich mieszkała w podlaskich ośrodkach dla uchodźców.

Nie udało się nam ustalić, kim są i jaki jest ich związek z Państwem Islamskim.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę