Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Fiskus dla niewidomych

Łomżyński Urząd Skarbowy po raz pierwszy w historii i jako pierwszy w regionie będzie doradzał osobom niewidomym i słabo widzącym jak rozliczyć się z podatku. Specjalny dyżur dla osób niedowidzących zorganizowano we współpracy z tutejszym kołem terenowym Polskiego Związku Niewidomych. Odbędzie się on w środę 30 marca w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. 3 Maja.


Celem dyżurów ma być ułatwienie osobom niewidomym i słabo widzącym rozliczenie się z podatku dochodowego za 2004 rok. Podczas dyżuru, pracownicy „skarbówki” udostępnią informacje o podatku dochodowym od osób fizycznych i pomogą zastosować przepisy do wypełnienia zeznań rocznych. W ślad za łomżyńskim fiskusem mają iść pozostałe oddziały. W Wysokiem Mazowieckiem takie spotkanie odbędzie się 5 kwietnia (godz. 14.30 – 16.00 w tamtejszym Dom Kultury), a w Zambrowie 7 kwietnia (godz. 9.00 – 12.00 – siedziba Koła Terenowego PZN przy ul. Sikorskiego 1)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę