Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Ciepło wróciło na Górkę Zawadzką

Główne zdjęcie
Górka Zawadzka

Dopiero nad ranem służby Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej zakończyły usuwanie awarii na magistrali ciepłowniczej zapewniającej dostawy ciepła do bloków przy ulicach Prusa, Staffa, Żeromskiego. - Wznowienie dostawy ciepła na osiedle Górka Zawadzka nastąpiło w środę ok. godz. 4.00 – podał Ryszard Fiedorowicz wiceprezes MPEC zaznaczając, że właściwe parametry czynnika grzewczego (dla danej temperatury zewnętrznej) zostały osiągnięte ok. godz. 6.00.

Do awarii  na magistralnej sieci ciepłowniczej (DN500) położonej w ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Małachowskiego doszło we wtorek przed południem. W związku z jej usuwaniem dostaw ciepła pozbawionych zostało około 5 tysięcy mieszkańców osiedla Górka Zawadzka. Służby pracowały przez kilkanaście godzin. Awarię udało się usunąć w nocy z wtorku na środę. I dopiero po tym - około godz. 4 nad ranem - można było wznowić dostawy ciepła do bloków.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę