Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Zmarł Antoni Stokowski

Główne zdjęcie
Antoni Stokowski

W wieku 67 lat, w poniedziałek rano w łomżyńskim szpitalu, zmarł Antoni Stokowski. To od 10 lat przewodniczący Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, a także były dyrektor Wydziału Skarbu Państwa i Przekształceń Własnościowych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, a wcześniej dyrektor wydziału w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży.

Pogrzeb Antoniego Stokowskiego odbędzie się w środę w Czyżewie o godzinie 14. Wyjazd z domu pogrzebowego „Marczyk” w Łomży, gdzie wystawione jest ciało, planowany jest na godzinę 12.30.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę