Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS wrócił do pracy

Główne zdjęcie
Pierwszy trening 2015

Aż 19 zawodników stawiło się na pierwszym w 2015 roku treningu drużyny seniorów Łomżyńskiego Klubu Sportowego. W tej grupie sporo było nowych twarzy, jednak kadra szkoleniowa pozostała bez zmian. Zajęcia poprowadzili Robert Speichler, jego asystent Marcin Mroczkowski oraz trener bramkarzy Artur Nadolny.

Wszystko wskazuje na to, że tak jak przed początkiem niemal każdych przygotowań, także i teraz w ŁKS-ie dojdzie do zmian personalnych. Nowością jest jednak to, że tym razem niemal cały trzon drużyny z poprzedniej rudny zostanie utrzymany, a do zespołu dołączona zostanie spora grupa piłkarzy - Z zespołu odeszli Michael Sanni, Maciej Kowalski i Ethan Evans. Na testy w drużynie lidera grupy mazowieckiej III ligi, Radomiaku Radom zgodę otrzymał Mariusz Baranowski. Cały czas nie mam kontaktu z Kevinem Ipiną, który podobno próbuje swoich sił w zespołach z Ameryki Południowej. Pozostali zawodnicy zostają - wylicza trener Speichler. Co do wzmocnień, to chyba największymi będzie powrót do treningów po kontuzjach właśnie grającego trenera oraz Przemysława Olesińskiego i Daniela Lemańskiego. Oprócz nich do kadry pierwszego zespołu włączonych zostało trzech juniorów starszych - Konrad Kamienowski, Marcin Świderski i Damian Brutkowski - To nie koniec. Z tego co mi wiadomo, to już do nas jedzie Brazylijski obrońca Joao Carlos, który grał w kilku meczach w poprzedniej rudzie. Prawdopodobnie zostanie również Alex Rodier, który musi ustalić z zarządem drobne szczegóły umowy. Być może do gry wróci (wychowanek ŁKS-u, były jego kapitan - przyp. red.) Łukasz Tarnowski, ale tutaj są większe rozbieżności między klubem a zawodnikiem - wylicza Speichler - Oczywiście będziemy testować jeszcze bramkarzy, bo na tej pozycji pozostał nam jedynie Adrian Jędraszczak oraz obrońców. Jeśli odejdzie Mariusz Baranowski, to przydałby się jeszcze jeden środkowy pomocnik chociaż ta formacja według mnie wygląda bardzo solidnie. Na razie nie będę mówił o konkretnych nazwiskach, ale już niedługo sytuacja powinna się wyklarować i będzie je można ogłosić.

Na pierwszych zajęciach zjawili się również dwaj młodzi zawodnicy z drużyny juniora młodszego prowadzonego przez Tomasza Staniórskiego - Trener Staniórski wyróżnił Macieja Listowskiego i Mateusza Mocarskiego i co jakiś czas będą oni dostawali szansę trenowania z pierwszą drużyną. Myślę, że takie doświadczenie będzie dla nich bardzo cenne - przyznał trener ŁKS-u.

Całość przygotowań do rundy wiosennej ełkaesiacy przepracują na własnych obiektach. Pierwsze trzy tygodnie łomżanie poświęcą na treningi ogólnorozwojowe. Od 2 lutego planowany jest obóz dochodzeniowy, podczas którego zajęcia odbywać się będą dwa razy dziennie. ŁKS rozegra również dziewięć gier kontrolnych. Pierwszy sparing zaplanowany jest na sobotę, 24 stycznia w Łomży. O godz. 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią nasz zespół zmierzy się z Płomieniem Ełk. Kolejni przeciwnicy to Znicz Biała Piska (31 stycznia, godz. 12.00), Rominta Gołdap (4 lutego, godz. 14.00), Wissa Szczuczyn (7 lutego, godz. 10.00), Dąb Dąbrowa Białostocka (14 lutego, godz. 12.00), Jagiellonia Białystok CLJ (14 lutego, godz. 18.00), Olimpia Zambrów (21 lutego), MKS Przasnysz (28 lutego, godz. 12.00), Znicz Biała Piska (28 lutego, godz. 16.00) i Tur Bielsk Podlaski (7 marca, godz. 10.00). Wszystkie mecze oprócz starcia z Olimpią Zambrów odbędą się w Łomży.

is

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę