środa, 13 listopada 2019 napisz DONOS@

Górka Zawadzka bez ciepła

Po rozszczelnieniu na magistralnej sieci ciepłowniczej położonej w ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Małachowskiego bloki osiedla Górka Zawadzka zostały odcięte od dostaw ciepła. Ryszard Fiedorowicz wiceprezes MPEC informuje że już przystąpiono do usuwania awarii, ale przerwa w dostawie ciepła do odbiorców zamieszkałych na tym osiedlu potrwa do godzin nocnych.

Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego
Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego
Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego
Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego

- Przewidujemy, że dostawa ciepła zostanie wznowiona ok. północy (godz. 24.00) – przekazuje Fiedorowicz. - Za zaistniałą sytuację przepraszamy mieszkańców osiedla Górka Zawadzka.

W związku z awarią dostaw ciepła - zarówno ciepłej wody użytkowej jak i ogrzewania - pozbawieni są mieszkańcy około 40 bloków usytuowanych przy ulicach Staffa, Żeromskiego i Prusa. W sumie mieszka tu około 5 tysięcy łomżan.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę