Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Górka Zawadzka bez ciepła

Główne zdjęcie
Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego

Po rozszczelnieniu na magistralnej sieci ciepłowniczej położonej w ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Małachowskiego bloki osiedla Górka Zawadzka zostały odcięte od dostaw ciepła. Ryszard Fiedorowicz wiceprezes MPEC informuje że już przystąpiono do usuwania awarii, ale przerwa w dostawie ciepła do odbiorców zamieszkałych na tym osiedlu potrwa do godzin nocnych.

Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego
Awaria sieci ciepłowniczej przy al. Piłsudskiego

- Przewidujemy, że dostawa ciepła zostanie wznowiona ok. północy (godz. 24.00) – przekazuje Fiedorowicz. - Za zaistniałą sytuację przepraszamy mieszkańców osiedla Górka Zawadzka.

W związku z awarią dostaw ciepła - zarówno ciepłej wody użytkowej jak i ogrzewania - pozbawieni są mieszkańcy około 40 bloków usytuowanych przy ulicach Staffa, Żeromskiego i Prusa. W sumie mieszka tu około 5 tysięcy łomżan.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę