Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Młodzi twórcy aniołów

Szymon Sobczyński z SP 10 i Magdalena Duchnowska z SP 2 w Łomży zwyciężyli w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt: „Bóg posłał anioła… - anioł z mojej wyobraźni”.

Podsumowanie konkursu odbyło się w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego nr 2 w Łomży. Tematyka konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem, a – jak przekazują organizatorzy -  wszystkie anioły były piękne. Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace młodych artystów biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność, pomysłowość oraz estetykę wykonania pracy. Spośród nadesłanych prac ostatecznie nagrodzono 6 najlepszych, a 11 innych wyróżniło.

Za najlepsze uznano aniołki wykonane przez uczniów łomżyńskich szkół „dziesiątki” i „dwójki” Szymona Sobczyńskiego i Magdalenę Duchnowską. Drugie miejsca przypały aniołom Marii Rupacz z Przedszkola Samorządowego w Nowogrodzie i Julii Godlewskiej z SP 2 w Łomży, a trzecie Wiktorii Chochowskiej  i Maciejowi Wykowskiemu z SP 2 w Łomży.

Nagrody laureatom konkursu podarował rzeźbiarz Zbigniew Godlewski, a wręczała je Grażyna Ważna-Zwierzyńska, dyrektor „dwójki”.

Organizatorzy: M.Kneć, W.Szudrawska
Fot. JS@JS


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę