Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wiceprezydenci w komplecie

Główne zdjęcie
Agnieszka Muzyk, Mariusz Chrzanowski i Andrzej Garlicki

Andrzej Zdzisław Garlicki (46 lat) od poniedziałku 12 stycznia, czyli trzy tygodnie wcześniej niż początkowo zapowiadano, objął funkcję zastępcy prezydenta Łomży. W administracji prezydenta Mariusza Chrzanowskiego (PiS) odpowiadać ma za sprawy gospodarcze. Garlicki jest bezpartyjny. Ma magisterskie wykształcenie o profilu bankowość i finanse. Przez kilkanaście ostatnich lat związany był z Kasami Stefczyka, gdzie ostatnio pełnił funkcję kierownika regionalnego Stefczyk Finanse w Łomży.

Gdy przed miesiącem jako swojego przyszłego zastępcę ds. gospodarczych prezydent Chrzanowski wskazał Andrzeja Garlickiego było to wielkim zaskoczeniem. Dotychczas Garlicki nie miał żadnego związku z samorządem. Na samym początku po przedstawieniu podziękował prezydentowi Chrzanowskiemu „za zaufanie i odwagę” w powierzeniu mu tak odpowiedzialnej funkcji.  Garlicki fotel w ratuszu miał objąć dopiero 2 lutego, ale już pod koniec grudnia prezydent Chrzanowski mówił, że nastąpi to szybciej, bo – jak uzasadniał - „potrzebuje wsparcia swoich zastępców”.  Wówczas wskazywał, że Garlicki w ratuszu pojawi się nie na początku lutego, ale już w połowie stycznia. Teraz okazuje się, że wiceprezydent ds. gospodarczych formalnie zaczął urzędowanie jeszcze kilka dni wcześniej.
Garlicki już od kilku tygodniu uczestniczy w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Był przy rozmowach dotyczących „polityki śmieciowej” i powołania miejskiej spółki, która miałaby się tym zajmować, czy na spotkaniu dotyczącym przyszłości dworca PKS.

Przypomnijmy, że od początku miesiąca pierwszym zastępcą prezydemta Łomży jest dr Agnieszka Muzyk. Ona odpowiada w ratuszu za edukację, sport, kulturę i pomoc społeczną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę