Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne sytuacje

Silny wiatr, który wiał nad regionem do piątku na szczęście nie niósł zniszczenia w okolicach Łomży. Strażacy informują, że w ciągu weekendu wzywani byli jedynie do trzech powalonych drzew i niewielkiemu zniszczeniu obróbki blacharskiej na kominie Szkoły Podstawowej w Olszynach. Dużo bardziej niebezpieczna od wichury mogła za to okazać się głupota pijanych panów, z których jeden po odkręceniu gazu w kuchence zapomniał go podpalić. Strażacy interweniowali po wezwaniu od sąsiadów, którzy na klatce schodowej wyczuli gaz.

Zdarzenie rozgrywało się po godzinie 17.30 w jednym z bloków przy ul. Śniadeckiego w Łomży. Wezwani na miejsce strażacy zapukali do drzwi mieszkania w którym jak podejrzewali ulatnia się gaz. Jak przekazuje st. bryg. Jan Chludziński zastępca komendanta PSP w Łomży drzwi mieszkania otworzył wybudzony ze snu mężczyzna i nie trzeba było ich wywarzać. Wewnątrz mieszkania spał jeszcze jeden mężczyzna, a stężenia gazu było większe niż na klatce. Okazało się, że to przez kuchenkę gazową w kuchni, której kurek był odkręcony. Prawdopodobnie jeden z mężczyzn chciał coś przyrządzić na kuchence. Odkręcił gaz, ale zapomniał go podpalić, a sam zasnął.

Na szczęście do tragedii nie doszło dzięki czujnym nosom sąsiadów, którzy wyczuwszy gaz na klatce schodowej wezwali pomoc. Strażacy podkreślają, że ich interwencja w tym wypadku ograniczyła się do zakręcenia kurka i przewietrzenia mieszkania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę