Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Trudne warunki drogowe po opadach śniegu

Po opadach śniegu i mżawki powodującej gołoledź warunki jazdy w województwie podlaskim są bardzo trudne. Na drogach zalega rozjeżdżony śnieg i błoto pośniegowe, a lokalnie możliwa jest gołoledź. Jak mówi Magdalena Pękala z białostockiego biura prognoz - opady śniegu występują teraz głównie wzdłuż wschodniej granicy kraju. W pozostałej części regionu pada śnieg z deszczem, albo sam deszcz. Temperatura w dzień będzie się wahać od 2°C do 4°C.


W nocy synoptycy przewidują kolejne opady śniegu, deszczu ze śniegiem i samego deszczu, który przy ujemnej temperaturze może powodować gołoledź.

Teraz na drogach krajowych w województwie podlaskim pracuje prawie 60 pługów i pługosolarek - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Natomiast służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich potwierdzają, że na trasy też wyjechał już prawie cały sprzęt. (gp/wsz)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę