Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanin trzeci na maratonie w Gdańsku

Andrzej Konopka zawodnik Łomżyńskiego Klubu Biegowego zajął 3 miejsce podczas rozegranego w Gdańsku „100 Maratonu Przemka Torłopa”. Na pokonanie 42 km i 195 metrów najszybszy z naszych maratończyków potrzebował 3 godzin, 4 minut i 47 sekund.

To pierwsze podium naszego maratończyka. Andrzej Konopka startował już w kilkudziesięciu maratonach w Polsce i za granicą. Trasa gdańskiego maratonu biegła po nadmorskim parku. Zawodnicy do pokonania mieli 7 okrążeń po 6 km każde. Zwycięzca linię mety przekroczył niespełna 11 minut przed łomżaninem.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę