Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zabawa na Nowy Rok

Około tysiąca łomżan przywitało Nowy Rok 2015 podczas miejskiej zabawy sylwestrowej na Starym Rynku. W tym roku po raz pierwszy imprezę zorganizował prezydent miasta. Na scenie od 22.00 występowały lokalne zespoły disco polo, ale prawdziwa zabawa zaczęła się gdy tuż przed północą ściągnęli tu mieszkańcy z różnych zakątków Łomży, by tradycyjnie – jak co roku – w gronie rodzin, przyjaciół i znajomych fajerwerkami i szampanem żegnać Stary i witać Nowy Rok.

- Życzę Państwu aby to był dobry rok dla wszystkich, żeby to był dobry rok dla naszego miasta – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski, który przed północą wraz ze swoimi przyszłymi zastępcami Agnieszką Muzyk i Andrzejem Garlicki wszedł na scenę stojącą na placu przed ratuszem. - Życzę Państwu szampańskiej zabawy. 
Po czym w niebo poleciały kolorowe fajerwerki – te wielkie, urzędowe wystrzeliwane zza ratusza i te mniejsze przyniesione przez mieszkańców. Niestety ze względu na pogodę – niski pułap chmur tych „wielkich” prawie nie było widać.

Policjanci informują, że sylwester tym razem – i to w całym regionie – minął spokojnie.
- Policjanci pracowali dużo, była nawet konieczność przedłużenia służby, bo we wszystkich dużych miasta były zorganizowane plenerowe zabawy sylwestrowa, ale generalnie nasze interwencje były związane tylko z drobnymi zakłóceniami porządku – mówi mł. asp. Bartosz Kajewski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. - Także na drogach, pomimo tego, że padał deszczyk, a temperatura była około zera, kierowcy w Nowy Rok wjechali bezpiecznie. Nie mieliśmy w całym województwie żadnego wypadku drogowego.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę