Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

W Łomży chcą gliniarza z prawdziwego zdarzenia.

Starosta Łomżyński Wojciech Kubrak negatywnie zaopiniował kandydaturę podinsp. Janusza Rybakowskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Od kilku dni mówi się, że to właśnie policjant z Białegostoku ma największe szanse na bycie szefem łomżyńskiej policji. Starosta stanowczo zaprzecza – Rybakowski nie jest dobrym kandydatem. Pismo w tej sprawie Wojciech Kubrak wysłał do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. “Najlepszą osobą, która w sposób profesjonalny i skuteczny pokieruje Komendą w Łomży, będzie oficer znający bardzo dobrze tę jednostkę” – a jest nim wg starosty – mł. insp. Andrzej Choromański - gliniarz z prawdzowego zdarzenia".

Starosta ręczy za Choromańskiego twierdząc, że profesjonalnie zachował się podczas blokad rolniczych 1999 roku. Poza tym chwali współpracę byłego z-cy Komendanta z jednostkami organizacyjnymi powiatu łomżyńskiego. Starosta proponuje Andrzeja Choromańskiego, bo znacznie pogorszyły się wyniki pracy łomżyńskich policjantów. Z danych wynika, że w ciągu dwóch miesięcy 2005 roku wykrywalność ogólna spadła w łomżyńskiej Komendzie o 20 procent, zaś wykrywalność przestępstw kryminalnych o ponad 37 procent.
O przyszłości łomżyńskiej Komendy Policji podobnie jak starosta – myślą członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Związkowcy skierowali pismo do Komendanta Wojewódzkiego, w którym proszą o zakończenie eksperymentów i wprowadzenie harmonii w pracy łomżyńskiej policji. Wskazali jednocześnie, że taką harmonię może wprowadzić jedynie mł. insp. Andrzej Choromański.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę