Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na skrzyżowaniu w centrum Łomży

Pół skrzyżowania Legionów z Sikorskiego jest zablokowane po porannym wypadku. Zderzyły się tu bus volkswagena i skoda octavia. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie ósmej. Całkowicie zablokowany jest wjazd z Sikorskiego w Legionów jadąc od strony Galerii Veneda. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają też okoliczności zderzenia się samochodów. Kierowcy obu pojazdów – jeden jechał Legionów od Konarzyc, drugi Sikorskiego od Wojska Polskiego -  mówili, że wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle sygnalizacji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę