Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Doradca z PiS ds. inwestycyjnych Łomży

Główne zdjęcie
Kazimierz Gwiazdowski

52-letni Kazimierz Gwiazdowski, działacz Prawa i Sprawiedliwości z Radziłowa, radny sejmiku wojewódzkiego i były poseł na Sejm RP ma zostać drugim doradcą prezydenta Łomży. Jak zapowiedział prezydent Mariusz Chrzanowski Gwiazdowski w łomżyńskim ratuszu ma pojawić się wraz z wiceprezydentem Andrzejem Garlickim prawdopodobnie szybciej niż zapowiadano – w połowie stycznia. - Zabiegam o to, aby wiceprezydent Garlicki był już od 15 stycznia. Potrzebuję wsparcia wiceprezydentów – mówił prezydent Chrzanowski.

Kazimierz Gwiazdowski to były wieloletni – funkcje sprawował przez 16 lat - wójt Radziłowa. W 2006 roku objął mandat posła zastępując w Sejmie Romana Czepego, który zrzekł się funkcji posła w związku z wyborem na burmistrza Łap. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski. Po przegraniu wyborów parlamentarnych w 2011 roku nie uczestniczył czynnie we władzach. W listopadzie 2014, startując z pierwszego miejsca w okręgu do sejmiku z listy PiS, wygrał mandat radnego województwa podlaskiego.

Gwiazdowski, jako doradca prezydenta Łomży ma zajmować się kwestiami inwestycyjnymi pozyskiwaniem środków zewnętrznych. Zapowiadając jego powołanie prezydent Chrzanowski używał określenie „najprawdopodobniej”.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę