Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dobosz odwołany

Główne zdjęcie
Beniamin Dobosz

Beniamin Dobosz pierwszy zastępca prezydenta Łomży powołany przez Mieczysław Czerniawskiego został przed świętami odwołany z tej funkcji przez nowego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. Stosowne zarządzenie zostało podpisane jeszcze 18 grudnia, ale opublikowano je dopiero w Wigilię.

Zarządzenie w sprawie: odwołania Beniamina Janusza Dobosza ze stanowiska pierwszego zastępcy Prezydenta Miasta Łomża.
Zarządzenie w sprawie: odwołania Beniamina Janusza Dobosza ze stanowiska pierwszego zastępcy Prezydenta Miasta Łomża.

51-letni dziś Beniamin Dobosz pierwszy zastępcą prezydenta Łomży był od 21 grudnia 2010 roku. Do ratusza trafił z  kolneńskiego oddziału banku PKO BP, gdzie przez cztery lata był dyrektorem. W ratuszu odpowiadał za zadania z zakresu m.in. ładu przestrzennego, architektury i budownictwa, miejskich dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego, utrzymania czystości i porządku w Mieście oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, czy rozwoju gospodarczego. Pod niego podlegały także miejskie spółki i przedsiębiorstwa komunalne. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę