Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bieg Sylwestrowy już w sobotę!

Główne zdjęcie
Mariusz Niziński (fot. Facebook)

Dobiegają końca przygotowania do I Biegu Sylwestrowego w Łomży. W poświąteczną sobotę weźmie w nim udział ponad 80 biegaczy z całej Polski, w tym silna reprezentacja łomżyńska. - Zawodnicy będą rywalizować na różnych dystansach o wyjątkowo atrakcyjne trofea: medale i puchary ufundowane przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku oraz ponad 100 nagród rzeczowych i finansowych o łącznej wartości 5.000 zł, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników biegu - zapowiada Mariusz Nizińsk organizator I Biegu Sylwestrowego w Łomży.

I Bieg Sylwestrowy to familijna impreza adresowana do osób zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Jej organizatorzy, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, podkreślają: my się nie ścigamy – biegamy dla zdrowia! Dlatego w sobotę 27 grudnia na terenie skate parku przy SP nr 9 warto pojawić się z całą rodziną, by wziąć udział nie tylko w zawodach, ale też w konkursie z nagrodami na najciekawsze przebranie sylwestrowe bądź świąteczne dla ich uczestników. W biegu wystartują zawodnicy z Łomży, Augustowa, Białegostoku, Ełku, Hajnówki, Ostrołęki, Sochaczewa, Warszawy i wielu innych miejscowości. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach rywalizować z profesjonalistami na dłuższych dystansach, ma do wyboru wiele innych możliwości: od 600 metrów do jednego okrążenia liczącego 1730 metrów, bądź jego wielokrotności. Wybrany dystans można przebiec lub pokonać w marszu/marszobiegu – liczy się bowiem udział i dobra zabawa. Organizatorzy przygotowali do rozlosowania 103 nagrody o łącznej wartości 5.000 zł, w tym 1.000 zł w gotówce, zwycięzcy otrzymają też puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. A po biegu obiad, przygotowany przez Quattro Restaurant Club oraz spotkanie integracyjne, na którym nie zabraknie omówienia dalszych planów Stowarzyszenia „Biegamy dla Zdrowia”, chcącego skupić jak największą liczbę osób zainteresowanych bieganiem i zdrowym stylem życia. Tak więc łomżyńscy biegacze życzą wszystkim pogodnych, zdrowych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i zapraszają w poświąteczną sobotę na swój pierwszy bieg!

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie „Biegamy dla Zdrowia” oraz Urząd Miejski w Łomży, wsparli ją też: dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Bożena Dziekońska, prezes zarządu spółki Fargotex Józef Kosiorek, Starostwo Powiatowe w Łomży, Urząd Marszałkowski w Białymstoku oraz Quattro Restaurant Club z Łomży.

Regulamin biegu  dostępny na: http://4lomza.pl/zalaczniki/regulamin_bieg_sylwestrowy.pdf

Kontakt z dyrektorem organizacyjnym biegu:
Mariusz Niziński
tel. 608 273 692
pozdrawiam1958@wp.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę