Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 03 lutego 2023 napisz DONOS@

Obława na dziki... w środku Łomży

Główne zdjęcie
Pierwszy złapany dzik

Dziki – locha z warchlakami – znienacka pojawiły się w Łomży. Zwierzęta widziano w rejonie ograniczonym bocznicą kolejową oraz ulicami Sikorskiego i Żabią. Prawdopodobnie jeden z warchlaków jest ranny. W obławie na dziki udział biorą policjanci, strażacy oraz myśliwy z psem tropiącym. Kilka minut przed ósmą policjanci schwytali rannego warchlaka. Reszty póki co nie znaleziono...

Na razie nie wiadomo w jaki sposób zwierzęta przedostały się w tą część miasta. Prawdopodobnie to matka z czterema młodymi. Policjanci proszą wszystkich którzy przebywają w okolicy lub będą przejeżdżać tamtędy samochodem o ostrożność i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

210204100642.gif
Foto: Pierwszy złapany dzik
Foto: Pierwszy złapany dzik
Foto: Pierwszy złapany dzik
Foto: Pierwszy złapany dzik
Foto: Pierwszy złapany dzik
Foto: Pierwszy złapany dzik
Foto: Przeszukiwania terenu
Foto: Przeszukiwania terenu
Foto: Przeszukiwania terenu
Foto: Tropy dzików
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę