Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Luksusowe BMW skradzione w Niemczech odzyskane w Śniadowie

Główne zdjęcie
Odzyskane BMW w policyjnym garażu (fot. KWP Białystok)

62-letni litewski kierowca w przyczepie ciężarówki przewoził BMW skradzione na terenie Niemiec. Warty blisko 300 tysięcy złotych samochód w ręce policjantów wpadł w Śniadowie. Już transport był obserwowany przez policję i straż graniczną.

Ciężarówka ze skradzionym BMW została zatrzymana w Świadowie w piątek po południu. Policja  przekazuje, że z ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, która w tej sprawie współpracowała ze Strażą Graniczną wynikało, że wśród przewożonego na ładunku Litwę najprawdopodobniej mogą być auta pochodzące z kradzieży. Dokładne sprawdzenie ładunku potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy. Okazało się, że wśród przewożonych aut znajduje się i kradzione BMW warte blisko 300 tys. zł. W związku z tym pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a 62-letni kierowca ciężarówki trafił do policyjnego aresztu. Teraz okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę