Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Złoty Seroka

Główne zdjęcie
Dominik Seroka na najwyższym podium

Trzy złote medale Mistrzostw Europy Karate Fudokan Shotokan wywalczył łomżanin Dominik Seroka. Podczas zawodów rozgrywanych w Berlinie zawodnik łomżyńskiej Akademii Sztuk Walki „Dragon” świetnie debiutował wśród seniorów wygrywając trzy konkurencje: kata indywidualnie, fuku-go, oraz kumite.

Dodatkowo 21-letni Dominisk Seroka w kumite drużynowym, wraz z drużyną,  zdobył srebrny medal. Od reprezentacji Polski lepsza była drużyna niemiecka.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę