Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Jasełka 2014

15 grudnia 2014 r corocznym już zwyczajem odbyło się Jasełkowe Spotkanie w "piątce".

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz witając zaproszonych gości. Byli wśród nich: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin - Ks. Dr. Jacek Kotowski, Proboszcz Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Łomży - Ks. Jerzy Abramowicz, zastępcy naczelnika Wydziału Oświaty - Pani Anna Mierzejewska i Grażyna Klimek, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej - Pani Alicja Konopka. Następnie sceną zawładnęły dzieci z grupy pięciolatków, które w prostych słowach i gestach starały się opowiedzieć historię Bożego Narodzenia. Jasełka rozpoczął taniec nocek, które przy dźwiękach kolędy - Cicha Noc wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dalej wszystko potoczyło się jak co roku. Maryja z Józefem na próżno szukali noclegu w Betlejem. Ostoją stała się uboga stajenka, gdzie narodził się mały Jezus.  Do skromnego żłóbeczka przybywali aniołowie, pasterze, królowie oraz dzieci. Występ przedszkolaków zakończył wiersz recytowany przez rodziców, którzy również włączyli się w organizację Jasełek. Następnie wszystkim zgromadzonym na tej uroczystości życzenia złożył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup. Po odczytaniu Ewangelii przez Księdza Jacka Kotowskiego nastąpił najważniejszy moment spotkania - dzielenie się opłatkiem. Zgromadzeni goście, rodzice oraz dzieci łamali opłatek życząc sobie nawzajem Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 21 grudnia 2014 21:43
Data ostatniej edycji: śr, 18 lutego 2015 20:07:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę