Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zderzenie ciężarówek pod Stawiskami

Do dwóch wypadków drogowych doszło w niedzielę wieczorem w okolicach Stawisk. Najpierw zderzyły się trzy ciężarówki, a chwilę później ciężarówka i bus. W obu zdarzeniach ranna została tylko jedna osoba.

Do karambolu doszło około 17.00 w pobliżu miejscowości Karwowo na trasie Łomża - Grajewo. Ciężarówki jechały w jednym kierunku. Gdy pierwszy samochód zatrzymał się, uderzyła w niego druga ciężarówka, a w nią - trzecia. Jeden z kierowców został ranny.

Niedługo po tym, około 50 metrów dalej zderzyły się dwa kolejne pojazdy. Kierowca samochodu ciężarowego, widząc wypadek, zatrzymał się, ale jadący za nim kierowca busa nie zdążył wyhamować i uderzył w tył ciężarówki.

Foto:
Foto:
Foto: Granulat wylatuje z naczepy
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę