Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Wieczerza Wigilijna

Już po raz czwarty na Starym Rynku w Łomży odbędzie się ogólnomiejska Wieczerza Wigilijna. W sobotę 20 grudnia o godz. 15:00, przy kolędach w wykonaniu artystów z Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych oraz Projektu Artystycznego Meandry, opłatkiem z mieszkańcami łamać się będą i składać im życzenia m.in. prezydent miasta i radni oraz biskup łomżyński. Nie zabraknie również potraw wigilijnych przygotowanych przez łomżyńskie bursy i szkoły. Podobnie jak w roku ubiegłym, wigilijnemu spotkaniu towarzyszyć będzie przekazanie przez harcerzy Betlejemskiego Światła Pokoju.

Łomżyńską Wieczerzę Wigilijną poprzedzi Jarmark Świąteczny, który na Starym Rynku będzie trwał od godziny 10:00. Będzie można na nim zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne, prezenty, wyroby rękodzielnicze i potrawy regionalne. Jarmark potrwa do zakończenia Łomżyńskiej Wieczerzy Wigilijnej.

W związku z Łomżyńską Wieczerzą Wigilijną, Prezydent Łomży podjął decyzję, aby 20 grudnia br. w godzinach 14:00 – 18:00, przejazd wszystkimi autobusami komunikacji miejskiej na terenie miasta był bezpłatny.

Dodatkowo jeden z autobusów MPK będzie w trakcie wigilii ustawiony na Starym Rynku – wewnątrz będzie można się „pod dachem” wypić kawę czy herbatę, a zamontowana w nim kamerka internetowa będzie transmitować „na żywo” przebieg uroczystości. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę