Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Pirat drogowy

25-latek na drodze krajowej nr 61 kierując dostawczym mercedesem wyprzedzał na skrzyżowaniu nie stosując się do znaków i spowodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Całe zdarzenie widzieli na nagrali policjanci, którzy chwile później zatrzymali pirata, a następnie jego prawo jazdy. O tym kiedy odzyska je młody kierowca zdecyduje sąd.

Spieszył się

KWP BiałystokPolicjanci z kolneńskiej drógówki patrolując drogę krajową nr 61 zauważyli dostawczego mercedesa. Jego kierowca wyprzedzał inne pojazdy na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Zabiele i Dzięgiele. 25-latek ignorując znaki drogowe i obowiązujące przepisy spowodował swoim zachowaniem zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jego manewry zmusiły kierowcę nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku do hamowania. Po wyprzedzeniu kierujący powrócił na swój pas ruchu, a następnie zaczął wyprzedzać pojazdy na podwójnej linii ciągłej. Po zatrzymaniu przez policję młody kierowca mercedesa tłumaczył, że się spieszył. Za nieodpowiedzialne zachowanie na drodze stracił prawo jazdy, które trafiło do sądu. Tam również 25 latek bedzie musiał wytłumaczyć się ze swojej jazdy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę