Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Kontrabanda między butami

15 tys. paczek nielegalnych papierosów znaleźli funkcjonariusze Służby Celnej z Łomży podczas kontroli dostawczego forda transita. Kontrabanda o szacunkowej wartości rynkowej ponad 150 tys. złotych ukryta była między ładunkiem butów.

jak przekazuzje Maciej Czarnecki, rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku, łomżyńscy celnicy zatrzymali do kontroli drogowej forda transita na polskich numerach rejestracyjnych, za kierownicą którego zasiadał 32-letni obywatel Litwy. W wyniku rewizji busa funkcjonariusze Służby Celnej znaleźli 15 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kontrabanda znajdowała się w kartonach za deklarowanym ładunkiem obuwia.
Przeciwko przemytnikowi celnicy wszczęli sprawę karną skarbową. Oprócz utraty nielegalnego towaru mężczyzna musi liczyć się z grzywną lub karą pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę