Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

„Wyczuli” narkotyki

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci mieli tylko doprowadzić 27-latka do sądu. Nerwowe zachowanie mężczyzny i „dziwny zapach” z mieszkania wzbudziły ich podejrzenia, że w mieszkaniu mogą być środki odurzające. Podczas sprawdzania w jednym z pokoi funkcjonariusze znaleźli szafę z płyty wiórowej, a w niej czarną skrzynkę. Po uchyleniu jej drzwiczek okazało się, że było to miejsce przystosowane do uprawy konopi indyjskich.

Podawane przez policję zdarzenie miało miejsce w czwartek w Łomży.  W mieszkaniu tym mundurowi zabezpieczyli 4 krzaki konopi indyjskich oraz sprzęt służący do jej hodowli. Następnego dnia 27-latek usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi. Za swoje postępowanie też będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę