Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Wyrzykami

Na drodze pomiędzy Łomżą a Wizną około godz. 11.00, w okolicach wsi Wyrzyki, kierujący bmw podczas manewru wyprzedzania stracił kontrolę nad pojazdem, uderzył w samochód wyprzedzany, a następnie po przejechaniu rowem około 130 m dachował i odbijając się od drzew uderzył w przydrożne drzewo. Z urazami głowy został przewieziony do szpitala.

Jak wynika z relacji świadków, kierujący bmw rozpoczynał manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w tylne nadkole pojazdu wyprzedzanego, zjechał do przeciwległego rowu i, jak wskazują ślady,  jechał tym rowem około 130 m, koziołkując aż uderzył w przydrożne drzewo. 
Samochodem bmw w kierunku Łomży jechał młody mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Z urazami głowy został przewieziony do szpitala.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę