Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Miejskie lodowisko od niedzieli

Główne zdjęcie
fot. MOSiR Łomża

Jeśli nie będzie padać deszcz, a temperatura powietrza nie przekroczy 7 stopni Celsjusza, w niedzielę w samo południe zostaną wpuszczeni pierwsi chętni do skorzystania z lodowiska na „Orlik-u” przy ulicy Katyńskiej 3. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, iż prace związane z uruchomieniem go dobiegają końca. Niedzielną zachętą do ślizgania się jest to iż, w tym dniu wejście na lodowisko będzie bezpłatne, a jedyną opłatą będzie koszt ewentualnego wypożyczenia łyżew.

W tym sezonie cennik lodowiska nie uległ zmianom, także ceny pozostaną na ubiegłorocznym poziomie. Podobnie jak w poprzednich latach, w czasie funkcjonowania lodowiska w wyznaczonych godzinach dyżurować będzie instruktor, który pomoże w nauce jazdy na łyżwach. Z bezpłatnej pomocy instruktora korzystać będą mogły osoby, które zakupią bilet wstępu na lodowisko. Kontakt do instruktora 606 376 638. W nauce jazdy z pewnością pomogą trzy „pingwiny", które są na wyposażeniu lodowiska drugi sezon. Lodowisko dysponuje również sprzętem do ostrzenia łyżew, które za opłatą pracownicy MOSiRu będą mogli wszystkim chętnym naostrzyć.

Więcej informacji na stronie ośrodka www.mosir.lomza.pl

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę