Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Biegaj dla zdrowia i dla zabawy!

Jedyny w swoim rodzaju Bieg Sylwestrowy przygotowuje, dla wszystkich miłośników sportu i aktywnego spędzania czasu, nowo powstałe Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”. Poza atrakcjami sportowymi uczestników imprezy czeka też konkurs z nagrodami na najciekawsze przebranie sylwestrowe, wszyscy uczestnicy biegu otrzymają też nagrody niespodzianki – finansowe i rzeczowe. – Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby rekreacyjnie pobiegać razem z nami! – mówi dyrektor organizacyjny biegu Mariusz Niziński. – Naszym głównym założeniem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez bieganie, a I Bieg Sylwestrowy będzie ku temu doskonałą okazją!

Bieg odbędzie się 27 grudnia od godziny 11.00 na terenie skate parku przy Szkole Podstawowej nr 9, na dystansach od dwóch do 10 kilometrów. I chociaż swój udział zapowiedzieli już profesjonaliści z całej Polski, którzy na serio będą walczyć o zwycięstwo i osiągnięcie jak najlepszego czasu na tym najdłuższym dystansie, to organizatorzy podkreślają, że dla nich równie ważne jest też przyciągnięcie osób w każdym wieku, zainteresowanych różnymi formami aktywności fizycznej.
– Nie będziemy się ścigać – zaznacza Mariusz Niziński. – Chodzi nam o integrację w miłej atmosferze, rekreacyjne zaliczenie dystansu choćby tylko dwóch kilometrów, nawet w formie marszobiegu czy marszu.
Dlatego mile widziany jest udział całych rodzin z dziećmi w każdym wieku, bo jednym z założeń imprezy jest zachęcenie każdego do rozpoczęcia przygody z bieganiem i prowadzenia zdrowego stylu życia. Stąd wzbogacenie programu imprezy otwartym konkursem na najweselsze przebranie sylwestrowe wśród biegaczy. Oni sami wybiorą zwycięską trójkę, bowiem każdy z uczestników biegu będzie mógł oddać jeden głos, które zostaną zsumowane.
Pomiędzy wszystkimi uczestnikami biegu zostaną też rozlosowane nagrody, na które przeznaczono kwotę 4.000 zł. Nie zabraknie też obiadu, degustacji lokalnych potraw oraz spotkania po biegu przy kawie i cieście.
Wszyscy zainteresowani udziałem w imprezie mogą zgłaszać się telefonicznie lub mailowo. Organizatorzy zachęcają do przeczytania regulaminu biegu i jak najwcześniejszego nadsyłania zgłoszeń, ponieważ ustalono limit uczestników do 100 osób, a ponieważ każdy z uczestników otrzyma nagrody, trzeba je przygotować z pewnym wyprzedzeniem.
Wpisowe do 15 grudnia wynosi 30 zł, do 24 grudnia 40 zł, po 25 grudnia i w dniu imprezy 50 zł. Członkowie Stowarzyszenia „Biegamy dla Zdrowia” są zwolnieni z wszelkich opłat, dlatego też warto rozważyć swój akces do ich grona, tym bardziej, że na przyszły rok zaplanowano już osiem dalszych imprez biegowo-rekreacyjnych, odbędzie się też I Bal Biegacza w Hotelu „Polonez”.
– Stowarzyszenie powstało 14 listopada, tak więc jest to początek naszej aktywności – podkreśla Mariusz Niziński. – Zależy nam na zintegrowaniu osób aktywnych, prowadzących zdrowy styl życia oraz lubiących sport, chcemy też zachęcać dzieci od najmłodszych lat do aktywności. Stowarzyszenie jest otwarte, można się zapisywać – dlatego jeśli ktoś już jest aktywny bądź chciałby zacząć biegać – zachęcam do przyłączenia się do nas!

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie „Biegamy dla Zdrowia” oraz Urząd Miejski w Łomży, wsparli ją też: dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Bożena Dziekońska, prezes zarządu spółki Fargotex Józef Kosiorek, Starostwo Powiatowe w Łomży, Urząd Marszałkowski w Białymstoku oraz Quattro Restaurant Club z Łomży.

Regulamin biegu  jest dostępny na: http://4lomza.pl/zalaczniki/regulamin_bieg_sylwestrowy.pdf

Kontakt z dyrektorem organizacyjnym biegu:
Mariusz Niziński,
tel. 608 273 692
pozdrawiam1958@wp.pl

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=32199&bieganie

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę