Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Kradziona ciężarówka z mięsem wpadła pod Zambrowem

34-letni Litwin ciągnikiem siodłowym z naczepą pełną mięsa wjechał do rowu pod Zambrowem. Okazało się, że zarówno ciągnik siodłowy marki scania jak i naczepa z mięsem były kradzione. Samochód został zgłoszony jako skradziony na terenie Belgii w sobotę 6 grudnia 2014 r., a pełna wołowego mięsa naczepa w niedzielę 7 grudnia na terenie Holandii. Cały zestaw w rowie w pobliżu Wyszomierza na krajowej „ósemce” znalazł się we wtorek przed świtem.

Podejrzenia policjanci, że coś jest nie tak wzbudził śrubokręt wystający ze stacyjki pojazdu.  Mundurowi sprawdzając dalej odkryli, że litewskie numery na ciężarówce i naczepie nie należą do tych pojazdów. Dopiero wtedy na jaw wyszło, że zarówno ciągnik siodłowy marki scania jak i naczepa z mięsem są kradzione. Litewski kierowca tira, który z całego zdarzenia drogowego wyszedł bez żadnych obrażeń został zatrzymany w areszcie. 34-letni kierowca wczoraj dostał zarzut paserstwa, do którego – jak informuje policja - się przyznał i dobrowolnie poddał się karze 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę