Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Dachowanie więźniarki

Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną wypadku więźniarki w okolicach Puchał pod Łomżą. Wypadek wydarzył się przed godzina 10.00 Samochód, którym podróżowało 7 osób, w tym dwóch osadzonych, dachował. Jedna osoba została niegroźnie ranna.

Policjanci podają, że około godz. 9.50 otrzymali z głoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze Puchały – Gać.
- Kierowca samochodu marki Lublin prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.
Tym Lublinem była więźniarka, która dachowała. Kapitan Michał Zagłoba rzecznik służby więziennej w Białymstoku potwierdza te informacje. Mówi, że samochodem tym dwóch osadzonych wracało z badań. Poza nimi w pojeździe byli także funkcjonariusze i lekarze.
- Z moich informacji wynika, że rannym, ale nie groźnie został tylko sanitariusz, który z rozciętą głową został przewieziony do szpitala na badania – mówi kpt. Michał Zagłoba. - Pozostałe osoby, w tym przewożeni w więźniarce dwaj osadzeni, zostali innymi naszymi samochodami przetransportowani do zakładów karnych. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę