Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Jarmark Bożonarodzeniowy w Galerii Bursztynowej!

W dniach 13 i 14 grudnia (sobota i niedziela) na pasażach Galerii Bursztynowej w Ostrołęce odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 55 wystawców (sprzedających), jedyny taki duży jarmark w regionie..

Na Jarmarku będzie można kupić takie wyroby jak: akcesoria świąteczne: stroiki, ozdoby, lampki choinkowe, świece, aniołki, gwiazdki itp. Rękodzieło: biżuteria i wyroby artystyczne, ceramika, szkło, wiklina, galanteria skórzana, bursztyn, drewno, kwiaty z bibuły i inne, upominki, obrazy, naczynia, kartki okolicznościowe, zabawki, lalki, hafty, koronki, wyroby szydełkowe, mydła robione ręcznie, chodniki ręcznie tkane, obrusy, bieżniki, serwetki, wyroby garncarskie, przedmioty drewniane ozdobione, rzeźby z kory, obrazy, upominki świąteczne i szereg innych.
Równie bogata będzie oferta produktów spożywczych specjalnie przygotowana na te 2 dni. Będziemy mogli kupić miody, sery, pieczywo regionalne, ciasta świąteczne, wędliny regionalne i świąteczne, pierogi, zioła i przyprawy ziołowe, domowe przetwory i inne.
Zapraszamy całe rodziny! Liczymy na dużą liczbę klientów i zwiedzających. Jarmark jest czynny w godzinach pracy Galerii.

Uwaga: są jeszcze wolne miejsca dla wystawców /sprzedających/
- kontakt: 692 695 300
e-mail: marketing@galeriabursztynowa.com.pl
Więcej informacji na www.galeriabursztynowa.com.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę