Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Szaleniec w Łomży. Bił bez powodu i uciekał

Policjanci ustalili i zatrzymali 30-latka podejrzanego o dwukrotne zaatakowanie przypadkowych przechodniów w Łomży. Sprawca podchodził do napotkanych osób i zaczynał bez powodu uderzać je pięściami po twarzy. Niczego od swoich ofiar nie żądał ani ich nie okradał, a po ataku uciekał. Ofiarami szaleńca padli 71-letnia kobieta i 31-letni mężczyzna.

Do pierwszego ataku doszło 3 listopada. Wówczas napastnik zaatakował 71-letnią kobietę na ul. Polowej. Drugi napad miał miejsce 27 listopada przy alei Legionów. Tym razem ofiarą narwanego 30-latka padł 31-letni mężczyzna. 
- Żmudna i wnikliwa praca nad tą sprawą doprowadziła łomżyńskich policjantów do zatrzymania podejrzanego o te chuligańskie czyny – mówi Ewelina Szlesińska oficer prasowy policji w Łomży. Wszystko wskazuje na to, że napastnikiem jest 30-letni mieszkaniec Łomży. Na razie nie wiadomo dlaczego atakował Bogu ducha winnych przechodniów. Mężczyzna w piątek usłyszał zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiadał będzie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę