Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pasowanie w maluszkach

Były już misie, były biedroneczki, było też pasowanie na starszaka. W końcu przyszedł czas na pracowite pszczółki. 27 listopada maluszki zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków.

W prześlicznych pszczółkowych kostiumach wśród równie pięknej, kwiecistej scenografii najmłodsze przedszkolaki dumnie przentowały swoje umiejętności. Wspólnie z Panią Marylką i Panią Asią śpiewały i tańczyły przy akompaniamencie Pana Grzesia. Wykonywały również pieczołowicie inne powierzone im zadania. Mamusie i tatusiowie również śpiewająco zdali egzamin na rodziców przedszkolaka. Na koniec na salę wkroczył ogromny tort i odśpiewano gromkie sto lat.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 04 grudnia 2014 18:50
Data ostatniej edycji: nie, 14 grudnia 2014 12:15:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę