Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Karatecy na medale

Główne zdjęcie
Klaudia Lanczewska

Z czterema medalami wrócili zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate z Sosnowca, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy Seniorów i Puchar Europy Juniorów Karate Kyokushin. Medale zdobywali łomżyńscy juniorzy. Najlepiej zaprezentowała się Klaudia Lanczewska, która zdobyła dwa medale – złoto w kumite (walki) w kategorii juniorek -65 kg, i brąz w kata (układy). Pozostałe dwa brązowe medale wywalczyli Weronika Zarańska w kategorii -55 kg młodziczek i Tomasz Stachacz w kategorii -70 kg młodzików.

Dariusz Syrnicki trener i prezes ŁKK za występy w Sosnowcu chwali też seniorów.
- Dla Karoliny Mroczkowskiej  i  Macieja Tercjaka, tegorocznych złotych medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski, był to debiut na tej rangi zawodach – mówi Syrnicki. - Rywalizując  w  stawce 16 zawodników  lub zawodniczek sprawili sporą niespodziankę przechodząc najpierw do tury finałowej (8 zawodników) a następnie zajmując – Karolina piąte miejsce a Maciek  czwarte. Maćkowi  zabrakło jedynie 0,5 punktu do podium. Start naszych seniorów pokazał, że są bardzo przyszłościowymi zawodnikami mającymi szanse na medale już w przyszłym roku na ME w Berlinie – ocenia prezes ŁKK.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę