Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Dwie osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w nocy na drodze nr 61 w okolicy wsi Kobylin. Jadący w kierunku Łomży mercedes wypał z drogi i uderzył w drzewo. Ranni to pasażerowie samochodu, którzy doznali m.in. złamania żeber i miednicy.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży do wypadku doszło około 21.40. Kierowca mercedesa utracił panowanie pad pojazdem. Policjantka przypomina, że konieczności dostosowania prędkości jazdy do warunków na drodze.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę