Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Bój o działkę przy Reymonta

Główne zdjęcie
Baraki po przedszkolu na sprzedanej przez miasto działce przy Reymonta 4 (fot. archiwum)

Wyceniana na niespełna 3 mln zł netto blisko hektarowej wielkości działka przy ul. Reymonta, na której kiedyś znajdowało się przedszkole, została sprzedana 4,840 mln zł netto. Tyle za nią ma zapłacić Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, która wygrała licytację przebijając ceną trzech innych łomżyńskich developerów.

Miasto przetarg na sprzedaż działki ogłosiło pod koniec września, po trwających około roku przepychankach w Radzie Miasta odnośnie zgody na wystawienie jej na sprzedaż. Wcześniej o przekazanie im stojącego na tej działce budynku po przedszkolu zabiegały Łomżyński Klub Karate i łomżyński oddział Krajowego Towarzystwa Autyzmu.

W poniedziałkowym przetargu o możliwość kupna miejskiej działki rywalizowały cztery podmioty: Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, oraz developerzy: Development Zacharzewski – Skowroński, Negresco i Inwestbud Baranowski - Radziejewski. Licytacje wygrała ŁSM podbijając cenę z 2 mln 910 tys. 600 zł netto na 4 mln 840 tys. zł netto.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę